Будівництво будівель, виготовлення металоконструкцій

Підприємство ПВКФ «Алина-А» має в своєму розпорядженні виробничу базу, обладнану цехами з виготовлення металоконструкцій, повним комплектом необхідного обладнання та штатом висококваліфікованих інженерів і конструкторів.

ПВКФ «Алина-А» приймає замовлення на виконання зварювальних робіт, робіт з різки та зміни профілю металу, токарних і фрезерних робіт. Якість виготовлення металоконструкцій постійно контролюється. Завдяки ретельному дотриманню технології робіт вони виконуються на високому рівні, що дозволяє уникнути подальших переробок. Високий технічний рівень виробництва металоконструкцій забезпечується за рахунок постійного впровадження новітніх технічних досягнень і врахування зростаючих вимог клієнтів.
Виготовлення та монтаж зварювальних металоконструкцій різних типів і складності здійснюється як для цивільного, так і для промислового будівництва. Можливе виробництво металоконструкцій з нестандартними параметрами.

Висококваліфіковані майстри-бляхарі ПВКФ «Алина-А» оснащені всім необхідним обладнанням для виготовлення виробів із жерсті та нержавіючої сталі будь-якої складності.

Перед початком виконання робіт фахівці ПВКФ «Алина-А» проектують металоконструкції відповідно до нормативно-технологічної документації, враховуючи бажання замовника.

1. Будівництво будівель та споруд

2. Виготовлення металоконструкцій

3. Роботи із жерсті