Вентиляція

Вентиляція – це виведення відпрацьованого повітря з приміщення та його заміна свіжим. Одним із найважливіших завдань вентиляції є створення умов повітряного середовища, яке сприяє здоров’ю та самопочуттю людини.

Очевидно, можна впевнено припустити, що створена М.В. Ломоносовим теорія природного руху повітря в каналах і трубах стала відправною точкою створення вентиляційних систем, без яких важко уявити сучасний світ.

Для повноцінного здійснення технологічного процесу з створення вентиляційних систем команда фахівців ПВКФ «Аліна-А» надасть наступні послуги:

  • Проектування вентиляційних систем, як для побутового, так і для промислового призначення, відповідно до технічних завдань та побажань замовника;
  • Виготовлення, комплектація та монтаж систем вентиляції, аспірації та кондиціювання повітря за проектними рішеннями;
  • Пуско-налагодження та сервісне обслуговування систем вентиляції;
  • Виготовлення, монтаж та технічне обслуговування систем виведення диму.

У складі нашої компанії працюють професійні інженери та менеджери, які допоможуть вам підібрати оптимальне обладнання та забезпечать вас професійною та доступною консультацією.

Постійно вдосконалюючись, ми ставимо перед собою мету забезпечити наших клієнтів найсучаснішими та оптимальними рішеннями в галузі вентиляції, а також забезпечити їх високим рівнем обслуговування.

ventilyatsiya-1 ventilyatsiya-2 ventilyatsiya-4 ventilyatsiya-5 ventilyatsiya-6 ventilyatsiya-7